AHD335M2AE16T
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AHD335M2AE16T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AHD335M2AE16T
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 3.3UF 20% 100V SMD
Podatkovni listi: AHD335M2AE16T.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AHD335M2AE16T
Številka dela AHD335M2AE16T Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 100V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5018 pcs Podatkovni list AHD335M2AE16T.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija AHD Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 51mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca 2 Ohms
Višina - sedež (maks.) 0.244" (6.20mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 90.4 Ohm @ 120Hz
natančen opis 3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 90.4 Ohm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3.3µF