AVRF686M16D16T-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AVRF686M16D16T-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AVRF686M16D16T-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: AVRF686M16D16T-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AVRF686M16D16T-F
Številka dela AVRF686M16D16T-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 68UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 319502 pcs Podatkovni list AVRF686M16D16T-F.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija AVRF Ripple Current @ Visoka frekvenca 160mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 338-1827-1
AVRF686M16D16TF
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 500 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.213" (5.40mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 500 mOhm
natančen opis 68µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 500 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 68µF