C0603C100J5GAC
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603C100J5GAC
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAPACITOR CERAMIC MLCC 0603
Podatkovni listi: C0603C100J5GAC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603C100J5GAC
Številka dela C0603C100J5GAC Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAPACITOR CERAMIC MLCC 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5677 pcs Podatkovni list C0603C100J5GAC.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Ocene - Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena C0603C100J5GACCDE delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 10pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C0603C100J3HACAUTO
C0603C100J3HACAUTO
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0603 10PF 25V ULTRA STAB
Na zalogi: 3792412 pcs
Prenesi: C0603C100J3HACAUTO.pdf
RFQ
C0603C100J5GACAUTO
C0603C100J5GACAUTO
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0603
Na zalogi: 1840455 pcs
Prenesi: C0603C100J5GACAUTO.pdf
RFQ
C0603C100J5GACTU
C0603C100J5GACTU
Prenesi: C0603C100J5GACTU.pdf
C0603C100J5GALTU
C0603C100J5GALTU
Prenesi: C0603C100J5GALTU.pdf
C0603C100J3GALTU
C0603C100J3GALTU
Opis: CAP CER 10PF 25V NP0 0603
Prenesi: C0603C100J3GALTU.pdf
C0603C100J5GAC7411
C0603C100J5GAC7411
Opis: CAP CER SMD 0603 10PF 5% COG 50V