C0603C151J1GAC
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603C151J1GAC
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP CER 150PF 100V NP0 0603
Podatkovni listi: C0603C151J1GAC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603C151J1GAC
Številka dela C0603C151J1GAC Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP CER 150PF 100V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3986 pcs Podatkovni list C0603C151J1GAC.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Ocene - Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena C0603C151J1GACCDE delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 150pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 150pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C0603C151J3GACTU
C0603C151J3GACTU
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 150PF 25V NP0 0603
Na zalogi: 976203 pcs
Prenesi: C0603C151J3GACTU.pdf
RFQ
C0603C151J1GACAUTO
C0603C151J1GACAUTO
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 150PF 100V C0G/NP0 0603