C0603C221K5RAC
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603C221K5RAC
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAPACITOR CERAMIC MLCC 0603
Podatkovni listi: C0603C221K5RAC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603C221K5RAC
Številka dela C0603C221K5RAC Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAPACITOR CERAMIC MLCC 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5398 pcs Podatkovni list C0603C221K5RAC.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Ocene - Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena C0603C221K5RACCDE delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 220pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 220pF