C0603C223M3VAC
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603C223M3VAC
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAPACITOR CERAMIC MLCC 0603
Podatkovni listi: C0603C223M3VAC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603C223M3VAC
Številka dela C0603C223M3VAC Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAPACITOR CERAMIC MLCC 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4626 pcs Podatkovni list C0603C223M3VAC.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Ocene - Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena C0603C223M3VACCDE delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.022µF ±20% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.022µF