CD10FA391GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FA391GO3F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD10FA391GO3F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 390PF 2% 100V RADIAL
Podatkovni listi: CD10FA391GO3F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD10FA391GO3F
Številka dela CD10FA391GO3F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 390PF 2% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19097 pcs Podatkovni list CD10FA391GO3F.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±2%
Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Serija CD10
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena CD10FA391G03F delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Razdalja med vodikom 0.142" (3.60mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.382" (9.70mm)
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Mica
natančen opis 390pF Mica Capacitor 100V Radial Zmogljivost 390pF