CD10FD201JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FD201JO3F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD10FD201JO3F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 200PF 5% 500V RADIAL
Podatkovni listi: CD10FD201JO3F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD10FD201JO3F
Številka dela CD10FD201JO3F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 200PF 5% 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57593 pcs Podatkovni list CD10FD201JO3F.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.209" W (9.90mm x 5.30mm) Serija CD10
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 338-2665
CD10FD201J03F
CD10FD201JO3F-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Razdalja med vodikom 0.142" (3.60mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.370" (9.40mm)
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Mica
natančen opis 200pF Mica Capacitor 500V Radial Zmogljivost 200pF