CD15ED470JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15ED470JO3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD15ED470JO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 47PF 5% 500V RADIAL
Podatkovni listi: CD15ED470JO3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD15ED470JO3
Številka dela CD15ED470JO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 47PF 5% 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 78137 pcs Podatkovni list CD15ED470JO3.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm) Serija CD15
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 338-1053
CD15ED470J03
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Razdalja med vodikom 0.232" (5.90mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.358" (9.10mm)
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Mica
natančen opis 47pF Mica Capacitor 500V Radial Zmogljivost 47pF