CD15ED750FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15ED750FO3F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD15ED750FO3F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 75PF 1% 500V RADIAL
Podatkovni listi: CD15ED750FO3F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD15ED750FO3F
Številka dela CD15ED750FO3F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 75PF 1% 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45862 pcs Podatkovni list CD15ED750FO3F.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija 0.449" L x 0.181" W (11.40mm x 4.60mm) Serija CD15
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena CD15ED750F03F delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Razdalja med vodikom 0.232" (5.90mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.358" (9.10mm)
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Mica
natančen opis 75pF Mica Capacitor 500V Radial Zmogljivost 75pF