CD17ED500JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD17ED500JO3F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD17ED500JO3F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 50PF 5% 500V RADIAL
Podatkovni listi: CD17ED500JO3F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD17ED500JO3F
Številka dela CD17ED500JO3F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 50PF 5% 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65563 pcs Podatkovni list CD17ED500JO3F.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm) Serija CD17
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena CD17ED500J03F delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Razdalja med vodikom 0.232" (5.90mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.358" (9.10mm)
Lastnosti RF, High Q, Low Loss Dielektrični material Mica
natančen opis 50pF Mica Capacitor 500V Radial Zmogljivost 50pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CD17ED500JO3
CD17ED500JO3
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP MICA 50PF 5% 500V RADIAL