CD19ED750JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19ED750JO3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD19ED750JO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 75PF 5% 500V RADIAL
Podatkovni listi: CD19ED750JO3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
150 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD19ED750JO3
Številka dela CD19ED750JO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 75PF 5% 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 45942 pcs Podatkovni list CD19ED750JO3.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija - Serija CD19
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.343" (8.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 75pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 75pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CD19ED820JO3F
CD19ED820JO3F
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP MICA 82PF 5% 500V RADIAL
Na zalogi: 47644 pcs
Prenesi:
RFQ
CD19ED750JO3F
CD19ED750JO3F
Opis: CAP MICA 75PF 5% 500V RADIAL