CD5FY391JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5FY391JO3F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD5FY391JO3F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 390PF 5% 50V RADIAL
Podatkovni listi: CD5FY391JO3F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD5FY391JO3F
Številka dela CD5FY391JO3F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 390PF 5% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15067 pcs Podatkovni list CD5FY391JO3F.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.272" L x 0.189" W (6.90mm x 4.80mm) Serija CD5
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena CD5FY391J03F delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Razdalja med vodikom 0.118" (3.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.252" (6.40mm)
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Mica
natančen opis 390pF Mica Capacitor 50V Radial Zmogljivost 390pF