CD6ED510GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD6ED510GO3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD6ED510GO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 51PF 2% 500V RADIAL
Podatkovni listi: CD6ED510GO3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD6ED510GO3
Številka dela CD6ED510GO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 51PF 2% 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 15628 pcs Podatkovni list CD6ED510GO3.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±2%
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.094" W (7.00mm x 2.40mm) Serija CD6
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena CD6ED510G03 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Razdalja med vodikom 0.173" (4.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.173" (4.40mm)
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Mica
natančen opis 51pF Mica Capacitor 500V Radial Zmogljivost 51pF