CDS10ED470JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDS10ED470JO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 47PF 5% 500V RADIAL
Podatkovni listi: CDS10ED470JO3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDS10ED470JO3
Številka dela CDS10ED470JO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 47PF 5% 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49403 pcs Podatkovni list CDS10ED470JO3.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.310" L x 0.120" W (7.90mm x 3.00mm) Serija CDS10
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.141" (3.60mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.260" (6.60mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 47pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 47pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CDS10ED430JO3
CDS10ED430JO3
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP MICA 43PF 5% 500V RADIAL
Na zalogi: 49614 pcs
Prenesi: CDS10ED430JO3.pdf
RFQ
CDS10ED470JO3F
CDS10ED470JO3F
Opis: CAP MICA 47PF 5% 500V RADIAL