CDS10ED560JO3
pregled izdelka
Številka dela: CDS10ED560JO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 56PF 5% 500V RADIAL
Podatkovni listi: CDS10ED560JO3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDS10ED560JO3
Številka dela CDS10ED560JO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 56PF 5% 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45732 pcs Podatkovni list CDS10ED560JO3.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.310" L x 0.130" W (7.90mm x 3.30mm) Serija CDS10
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.141" (3.60mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.260" (6.60mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 56pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 56pF