CDS15ED680JO3
pregled izdelka
Številka dela: CDS15ED680JO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 68PF 5% 500V RADIAL
Podatkovni listi: CDS15ED680JO3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDS15ED680JO3
Številka dela CDS15ED680JO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 68PF 5% 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66615 pcs Podatkovni list CDS15ED680JO3.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.430" L x 0.140" W (10.90mm x 3.60mm) Serija CDS15
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.234" (5.90mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.280" (7.10mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 68pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 68pF