CDS15FA112FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDS15FA112FO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka MICA
Podatkovni listi: CDS15FA112FO3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDS15FA112FO3
Številka dela CDS15FA112FO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis MICA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17808 pcs Podatkovni list CDS15FA112FO3.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija 0.461" L x 0.181" W (11.70mm x 4.60mm) Serija CDS15
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.232" (5.90mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.311" (7.90mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 1100pF Mica Capacitor 100V Radial
Zmogljivost 1100pF