CDS15FA911JO3
pregled izdelka
Številka dela: CDS15FA911JO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 910PF 5% 100V RADIAL
Podatkovni listi: CDS15FA911JO3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDS15FA911JO3
Številka dela CDS15FA911JO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 910PF 5% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27198 pcs Podatkovni list CDS15FA911JO3.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.450" L x 0.170" W (11.40mm x 4.30mm) Serija CDS15
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.234" (5.90mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.311" (7.90mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 910pF Mica Capacitor 100V Radial
Zmogljivost 910pF