CDV30EH560JO3F
pregled izdelka
Številka dela: CDV30EH560JO3F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 56PF 5% 1500V RADIAL
Podatkovni listi: CDV30EH560JO3F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
18 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDV30EH560JO3F
Številka dela CDV30EH560JO3F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 56PF 5% 1500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7078 pcs Podatkovni list CDV30EH560JO3F.pdf
Napetost - ocenjena 1.5kV Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.770" L x 0.250" W (19.60mm x 6.40mm) Serija CDV30
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.438" (11.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.850" (21.60mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 56pF Mica Capacitor 1.5kV Radial
Zmogljivost 56pF