CDV30EH750FO3
pregled izdelka
Številka dela: CDV30EH750FO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka MICA
Podatkovni listi: CDV30EH750FO3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
13 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDV30EH750FO3
Številka dela CDV30EH750FO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis MICA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5065 pcs Podatkovni list CDV30EH750FO3.pdf
Napetost - ocenjena 1.5kV Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija - Serija CDV30
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Dielektrični material Mica natančen opis 75pF Mica Capacitor 1.5kV Radial
Zmogljivost 75pF