CDV30EH820JO3
pregled izdelka
Številka dela: CDV30EH820JO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 82PF 5% 1500V RADIAL
Podatkovni listi: CDV30EH820JO3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDV30EH820JO3
Številka dela CDV30EH820JO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 82PF 5% 1500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9133 pcs Podatkovni list CDV30EH820JO3.pdf
Napetost - ocenjena 1.5kV Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.772" L x 0.252" W (19.60mm x 6.40mm) Serija CDV30
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.437" (11.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.850" (21.60mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 82pF Mica Capacitor 1.5kV Radial
Zmogljivost 82pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CDV30EH820FO3F
CDV30EH820FO3F
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: MICA
Na zalogi: 4904 pcs
Prenesi: CDV30EH820FO3F.pdf
RFQ
CDV30EH820FO3
CDV30EH820FO3
Opis: MICA
Na zalogi: 6055 pcs
Prenesi: CDV30EH820FO3.pdf
RFQ
CDV30EH820JO3F
CDV30EH820JO3F
Opis: CAP MICA 82PF 5% 1500V RADIAL