CDV30EJ680JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDV30EJ680JO3F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 68PF 5% 2000V RADIAL
Podatkovni listi: CDV30EJ680JO3F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
17 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDV30EJ680JO3F
Številka dela CDV30EJ680JO3F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 68PF 5% 2000V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6608 pcs Podatkovni list CDV30EJ680JO3F.pdf
Napetost - ocenjena 2kV Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.770" L x 0.250" W (19.60mm x 6.40mm) Serija CDV30
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Razdalja med vodikom 0.438" (11.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.858" (21.80mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 68pF Mica Capacitor 2kV Radial
Zmogljivost 68pF