CDV30FH431JO3+XZX
pregled izdelka
Številka dela: CDV30FH431JO3+XZX
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka MICA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
21 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDV30FH431JO3+XZX
Številka dela CDV30FH431JO3+XZX Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis MICA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10257 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 1.5kV Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija - Serija CDV30
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 430pF Mica Capacitor 1.5kV Radial
Zmogljivost 430pF