CDV30FJ392GO3
pregled izdelka
Številka dela: CDV30FJ392GO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka MICA
Podatkovni listi: CDV30FJ392GO3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDV30FJ392GO3
Številka dela CDV30FJ392GO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis MICA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2917 pcs Podatkovni list CDV30FJ392GO3.pdf
Napetost - ocenjena 2kV Toleranca ±2%
Velikost / dimenzija 0.831" L x 0.461" W (21.10mm x 11.70mm) Serija CDV30
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Razdalja med vodikom 0.437" (11.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.929" (23.60mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 3900pF Mica Capacitor 2kV Radial
Zmogljivost 3900pF