CDV30FJ471JO3
pregled izdelka
Številka dela: CDV30FJ471JO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 470PF 5% 2000V RADIAL
Podatkovni listi: CDV30FJ471JO3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
18 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDV30FJ471JO3
Številka dela CDV30FJ471JO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 470PF 5% 2000V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6945 pcs Podatkovni list CDV30FJ471JO3.pdf
Napetost - ocenjena 2kV Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.772" L x 0.260" W (19.60mm x 6.60mm) Serija CDV30
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.437" (11.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.870" (22.10mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 470pF Mica Capacitor 2kV Radial
Zmogljivost 470pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CDV30FJ471JO3F
CDV30FJ471JO3F
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP MICA 470PF 5% 2000V RADIAL