CDV30FK212JO3
pregled izdelka
Številka dela: CDV30FK212JO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka MICA
Podatkovni listi: CDV30FK212JO3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
14 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDV30FK212JO3
Številka dela CDV30FK212JO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis MICA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6666 pcs Podatkovni list CDV30FK212JO3.pdf
Napetost - ocenjena 2.5kV Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija - Serija CDV30
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 2100pF Mica Capacitor 2.5kV Radial
Zmogljivost 2100pF