CDV30FK471FO3
pregled izdelka
Številka dela: CDV30FK471FO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka MICA
Podatkovni listi: CDV30FK471FO3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
11 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDV30FK471FO3
Številka dela CDV30FK471FO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis MICA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4441 pcs Podatkovni list CDV30FK471FO3.pdf
Napetost - ocenjena 2.5kV Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija 0.780" L x 0.272" W (19.80mm x 6.90mm) Serija CDV30
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.437" (11.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.870" (22.10mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 470pF Mica Capacitor 2.5kV Radial
Zmogljivost 470pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CDV30FK471JO3
CDV30FK471JO3
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP MICA 470PF 5% 2500V RADIAL