CDV30FK681JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV30FK681JO3F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDV30FK681JO3F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 680PF 5% 2.5KV RADIAL
Podatkovni listi: CDV30FK681JO3F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
150 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDV30FK681JO3F
Številka dela CDV30FK681JO3F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 680PF 5% 2.5KV RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11218 pcs Podatkovni list CDV30FK681JO3F.pdf
Napetost - ocenjena 2.5kV Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.780" L x 0.272" W (19.81mm x 6.90mm) Serija CDV30
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena Q8535885 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Razdalja med vodikom 0.437" (11.10mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.870" (22.10mm)
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Mica
natančen opis 680pF Mica Capacitor 2.5kV Radial Zmogljivost 680pF