CGS103U025R3C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS103U025R3C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGS103U025R3C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 25V SCREW
Podatkovni listi: 1.CGS103U025R3C.pdf2.CGS103U025R3C.pdf3.CGS103U025R3C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGS103U025R3C
Številka dela CGS103U025R3C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 10000UF 25V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3486 pcs Podatkovni list 1.CGS103U025R3C.pdf2.CGS103U025R3C.pdf3.CGS103U025R3C.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.375" Dia (34.93mm)
Serija CGS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 6.4A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 8.32A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 338-3536
CGS103U025R3C-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.125" (79.38mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 24 mOhm @ 120Hz natančen opis 10000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 24 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 10000µF Aplikacije General Purpose