CGS105U7R5X5R
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS105U7R5X5R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGS105U7R5X5R
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 1F 7.5V SCREW
Podatkovni listi: 1.CGS105U7R5X5R.pdf2.CGS105U7R5X5R.pdf3.CGS105U7R5X5R.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 754 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 754 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGS105U7R5X5R
Številka dela CGS105U7R5X5R Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 1F 7.5V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 754 pcs Podatkovni list 1.CGS105U7R5X5R.pdf2.CGS105U7R5X5R.pdf3.CGS105U7R5X5R.pdf
Napetost - ocenjena 7.5V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" Dia (76.20mm)
Serija CGS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 24.7A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 32.11A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 5.875" (149.23mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 4 mOhm @ 120Hz natančen opis 1F 7.5V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 4 mOhm @ 120Hz
Zmogljivost 1F Aplikacije General Purpose