CGS124U040W4C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS124U040W4C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGS124U040W4C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 120000UF 40V SCREW
Podatkovni listi: 1.CGS124U040W4C.pdf2.CGS124U040W4C.pdf3.CGS124U040W4C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGS124U040W4C
Številka dela CGS124U040W4C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 120000UF 40V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1067 pcs Podatkovni list 1.CGS124U040W4C.pdf2.CGS124U040W4C.pdf3.CGS124U040W4C.pdf
Napetost - ocenjena 40V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.500" Dia (63.50mm)
Serija CGS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 20A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 26A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.125" (104.78mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 mOhm @ 120Hz
natančen opis 120000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 6 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 120000µF