CGS142T450W5C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS142T450W5C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGS142T450W5C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 1400UF 450V SCREW
Podatkovni listi: 1.CGS142T450W5C.pdf2.CGS142T450W5C.pdf3.CGS142T450W5C.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 990 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 990 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGS142T450W5C
Številka dela CGS142T450W5C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 1400UF 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 990 pcs Podatkovni list 1.CGS142T450W5C.pdf2.CGS142T450W5C.pdf3.CGS142T450W5C.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca -10%, +50%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.500" Dia (63.50mm)
Serija CGS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 7.1A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 10.65A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 338-1405
CGS142T450W5C-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 5.125" (130.18mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 60 mOhm @ 120Hz natančen opis 1400µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 60 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1400µF Aplikacije General Purpose