CGS171T450R3C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS171T450R3C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGS171T450R3C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 170UF 450V SCREW
Podatkovni listi: 1.CGS171T450R3C.pdf2.CGS171T450R3C.pdf3.CGS171T450R3C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGS171T450R3C
Številka dela CGS171T450R3C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 170UF 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5652 pcs Podatkovni list 1.CGS171T450R3C.pdf2.CGS171T450R3C.pdf3.CGS171T450R3C.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca -10%, +50%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.375" Dia (34.93mm)
Serija CGS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.25A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 338-4013
CGS171T450R3C-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.125" (79.38mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 456 mOhm @ 120Hz natančen opis 170µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 456 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 170µF Aplikacije General Purpose