CGS182T300R5L
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS182T300R5L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGS182T300R5L
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 1800UF 300V SCREW
Podatkovni listi: 1.CGS182T300R5L.pdf2.CGS182T300R5L.pdf3.CGS182T300R5L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGS182T300R5L
Številka dela CGS182T300R5L Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 1800UF 300V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2197 pcs Podatkovni list 1.CGS182T300R5L.pdf2.CGS182T300R5L.pdf3.CGS182T300R5L.pdf
Napetost - ocenjena 300V Toleranca -10%, +50%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.375" Dia (34.93mm)
Serija CGS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 5.4A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 8.1A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 5.625" (142.88mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 57 mOhm @ 120Hz
natančen opis 1800µF 300V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 57 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1800µF