CGS193U016R3C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS193U016R3C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGS193U016R3C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 19000UF 16V SCREW
Podatkovni listi: 1.CGS193U016R3C.pdf2.CGS193U016R3C.pdf3.CGS193U016R3C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGS193U016R3C
Številka dela CGS193U016R3C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 19000UF 16V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5703 pcs Podatkovni list 1.CGS193U016R3C.pdf2.CGS193U016R3C.pdf3.CGS193U016R3C.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.375" Dia (34.93mm)
Serija CGS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 6.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 8.84A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 3.125" (79.38mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 21 mOhm @ 120Hz
natančen opis 19000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 21 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 19000µF