CGS264U016V5L
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS264U016V5L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGS264U016V5L
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 260000UF 16V SCREW
Podatkovni listi: 1.CGS264U016V5L.pdf2.CGS264U016V5L.pdf3.CGS264U016V5L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
42 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGS264U016V5L
Številka dela CGS264U016V5L Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 260000UF 16V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1448 pcs Podatkovni list 1.CGS264U016V5L.pdf2.CGS264U016V5L.pdf3.CGS264U016V5L.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.000" Dia (50.80mm)
Serija CGS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 29.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 38.74A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 5.625" (142.88mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 3 mOhm @ 120Hz
natančen opis 260000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 260000µF