CGS274U025X5L
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS274U025X5L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGS274U025X5L
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 270000UF 25V SCREW
Podatkovni listi: 1.CGS274U025X5L.pdf2.CGS274U025X5L.pdf3.CGS274U025X5L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGS274U025X5L
Številka dela CGS274U025X5L Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 270000UF 25V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1054 pcs Podatkovni list 1.CGS274U025X5L.pdf2.CGS274U025X5L.pdf3.CGS274U025X5L.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" Dia (76.20mm)
Serija CGS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 36.6A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 47.58A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 5.625" (142.88mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 3 mOhm @ 120Hz
natančen opis 270000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 270000µF