CGS284U040X5R
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS284U040X5R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGS284U040X5R
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 280000UF 40V SCREW
Podatkovni listi: 1.CGS284U040X5R.pdf2.CGS284U040X5R.pdf3.CGS284U040X5R.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 622 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 622 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGS284U040X5R
Številka dela CGS284U040X5R Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 280000UF 40V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 622 pcs Podatkovni list 1.CGS284U040X5R.pdf2.CGS284U040X5R.pdf3.CGS284U040X5R.pdf
Napetost - ocenjena 40V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" Dia (76.20mm)
Serija CGS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 32.7A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 42.51A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 5.875" (149.23mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 4 mOhm @ 120Hz
natančen opis 280000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 4 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 280000µF