CGS304U6R3V4C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS304U6R3V4C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGS304U6R3V4C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 300000UF 6.3V SCREW
Podatkovni listi: 1.CGS304U6R3V4C.pdf2.CGS304U6R3V4C.pdf3.CGS304U6R3V4C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
42 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGS304U6R3V4C
Številka dela CGS304U6R3V4C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 300000UF 6.3V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1512 pcs Podatkovni list 1.CGS304U6R3V4C.pdf2.CGS304U6R3V4C.pdf3.CGS304U6R3V4C.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.000" Dia (50.80mm)
Serija CGS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 14.7A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 19.11A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.125" (104.78mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 10 mOhm @ 120Hz
natančen opis 300000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 300000µF