CGS401T450R5L
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS401T450R5L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGS401T450R5L
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 400UF 450V SCREW
Podatkovni listi: 1.CGS401T450R5L.pdf2.CGS401T450R5L.pdf3.CGS401T450R5L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGS401T450R5L
Številka dela CGS401T450R5L Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 400UF 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3551 pcs Podatkovni list 1.CGS401T450R5L.pdf2.CGS401T450R5L.pdf3.CGS401T450R5L.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca -10%, +50%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.375" Dia (34.93mm)
Serija CGS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.9A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.35A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 338-4026
CGS401T450R5L-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 5.625" (142.88mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 198 mOhm @ 120Hz natančen opis 400µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 198 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 400µF Aplikacije General Purpose