CGS412T250V4L
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS412T250V4L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGS412T250V4L
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 4100UF 250V SCREW
Podatkovni listi: 1.CGS412T250V4L.pdf2.CGS412T250V4L.pdf3.CGS412T250V4L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
42 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGS412T250V4L
Številka dela CGS412T250V4L Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 4100UF 250V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1782 pcs Podatkovni list 1.CGS412T250V4L.pdf2.CGS412T250V4L.pdf3.CGS412T250V4L.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca -10%, +50%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.000" Dia (50.80mm)
Serija CGS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 8.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 12.75A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.625" (117.48mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 29 mOhm @ 120Hz
natančen opis 4100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 29 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 4100µF