CGS433U040X5C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS433U040X5C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGS433U040X5C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 43000UF 40V SCREW
Podatkovni listi: 1.CGS433U040X5C.pdf2.CGS433U040X5C.pdf3.CGS433U040X5C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGS433U040X5C
Številka dela CGS433U040X5C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 43000UF 40V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1280 pcs Podatkovni list 1.CGS433U040X5C.pdf2.CGS433U040X5C.pdf3.CGS433U040X5C.pdf
Napetost - ocenjena 40V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" Dia (76.20mm)
Serija CGS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 13.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 17.94A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 338-4032
CGS433U040X5C-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 5.125" (130.18mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 20 mOhm @ 120Hz natančen opis 43000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 43000µF Aplikacije General Purpose