CGS621T250R2C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS621T250R2C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGS621T250R2C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 620UF 250V SCREW
Podatkovni listi: 1.CGS621T250R2C.pdf2.CGS621T250R2C.pdf3.CGS621T250R2C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGS621T250R2C
Številka dela CGS621T250R2C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 620UF 250V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4960 pcs Podatkovni list 1.CGS621T250R2C.pdf2.CGS621T250R2C.pdf3.CGS621T250R2C.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca -10%, +50%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.375" Dia (34.93mm)
Serija CGS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.45A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.125" (53.98mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 137 mOhm @ 120Hz
natančen opis 620µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 137 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 620µF