CGS784U010X5C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS784U010X5C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGS784U010X5C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 780000UF 10V SCREW
Podatkovni listi: 1.CGS784U010X5C.pdf2.CGS784U010X5C.pdf3.CGS784U010X5C.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 675 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 675 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGS784U010X5C
Številka dela CGS784U010X5C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 780000UF 10V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 675 pcs Podatkovni list 1.CGS784U010X5C.pdf2.CGS784U010X5C.pdf3.CGS784U010X5C.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" Dia (76.20mm)
Serija CGS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 23.4A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 30.42A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 5.125" (130.18mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 mOhm @ 120Hz
natančen opis 780000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 780000µF