CGS902U040R4C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS902U040R4C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGS902U040R4C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 9000UF 40V SCREW
Podatkovni listi: 1.CGS902U040R4C.pdf2.CGS902U040R4C.pdf3.CGS902U040R4C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGS902U040R4C
Številka dela CGS902U040R4C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 9000UF 40V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3634 pcs Podatkovni list 1.CGS902U040R4C.pdf2.CGS902U040R4C.pdf3.CGS902U040R4C.pdf
Napetost - ocenjena 40V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.375" Dia (34.93mm)
Serija CGS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 8.2A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 10.66A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 338-1238
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.125" (104.78mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 19 mOhm @ 120Hz natančen opis 9000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 19 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 9000µF Aplikacije General Purpose