CK06BX184K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CK06BX184K
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP CER 0.18UF 50V 10% RADIAL
Podatkovni listi: CK06BX184K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CK06BX184K
Številka dela CK06BX184K Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP CER 0.18UF 50V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 54586 pcs Podatkovni list CK06BX184K.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.290" L x 0.090" W (7.36mm x 2.28mm) Serija Military, MIL-C-11015, CK06
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.290" (7.36mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.18µF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX Radial Zmogljivost 0.18µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CK06BX223KTR1
CK06BX223KTR1
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 0.022UF 100V BX RADIAL
Na zalogi: 203942 pcs
Prenesi: CK06BX223KTR1.pdf
RFQ
CK06BX223K
CK06BX223K
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0.022UF 100V 10% RADIAL