CM05ED200JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM05ED200JO3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM05ED200JO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 500V
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM05ED200JO3
Številka dela CM05ED200JO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 500V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 52957 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm) Serija CM05
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.232" (5.90mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.358" (9.10mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 20pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 20pF