CM06FD242GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM06FD242GO3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM06FD242GO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 2400PF 500V RADIAL
Podatkovni listi: 1.CM06FD242GO3.pdf2.CM06FD242GO3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM06FD242GO3
Številka dela CM06FD242GO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 2400PF 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 12783 pcs Podatkovni list 1.CM06FD242GO3.pdf2.CM06FD242GO3.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±2%
Velikost / dimenzija 0.669" L x 0.260" W (17.00mm x 6.60mm) Serija CM06
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.343" (8.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Mica
natančen opis 2400pF Mica Capacitor 500V Radial Zmogljivost 2400pF