CMR03F101GOCP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR03F101GOCP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR03F101GOCP
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 100PF 300V RADIAL
Podatkovni listi: CMR03F101GOCP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR03F101GOCP
Številka dela CMR03F101GOCP Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 100PF 300V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4647 pcs Podatkovni list CMR03F101GOCP.pdf
Napetost - ocenjena 300V Toleranca ±2%
Velikost / dimenzija 0.272" L x 0.150" W (6.90mm x 3.80mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.118" (3.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.60mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 100pF Mica Capacitor 300V Radial
Zmogljivost 100pF